Od maja ruszyła nowa kampania Nutridrink Protein, skierowana do pacjentów oraz ich opiekunów. Celem kampanii jest uświadomienie, jak ważne jest odpowiednie żywienie na każdym etapie choroby - przed, w trakcie i po hospitalizacji. Chorobie, która jest demokratyczna, bo może dotknąć każdego! Dlatego istotne, aby wiedza o roli żywienia medycznego była powszechna.

Jak możemy pomóc?

Nasza kampania ma na celu nie tylko informowanie, ale przede wszystkim wsparcie pacjentów. W spotach telewizyjnych oraz innych materiałach reklamowych pokażemy, że żywienie medyczne powinno być integralną częścią leczenia.

 

Gdzie nas znajdziesz?

Nasze działania obejmują telewizję, prasę, internet oraz punkty sprzedaży, aby każdy pacjent i jego opiekun mógł dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z żywienia medycznego.

Dlaczego to ważne?

Nutridrink Protein to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, która może wspomóc żywieniowo pacjentów, zwłaszcza tych ze zwiększonym zapotrzebowaniem na białko. Regularne stosowanie Nutridrink Protein, pod nadzorem i zaleceniu lekarza, może pomóc w zapobieganiu niedożywieniu oraz dzięki odżywieniu – wspierać organizm w walce z chorobą.