Żywienie medyczne


Żywienie medyczne w chorobie onkologicznej Żywienie medyczne w chorobie neurologicznej

Nutricia Medyczna - o nasNutricia Medyczna, będąc liderem w żywieniu medycznym, od ponad 100 lat wyznacza standardy opieki żywieniowej, dbając o pacjentów w ponad 40 krajach na całym świecie.

 

Naszą misją jest bycie partnerem w zaawansowanym żywieniu medycznym, aby poprzez interwencję żywieniową osiągać większą skuteczność kliniczną w procesie leczenia. Od innych firm odróżnia nas to, że dążąc do realizacji naszych celów i założeń działamy zgodnie z ideą i zasadami BEST CARE, które odnosimy do naszych pacjentów, lekarzy oraz pracowników firmy. Best Care to przede wszystkim zapewnienie opieki chorym ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi. To dbałość o naszych pacjentów oraz ich bliskich, poprzez dostarczanie im najlepszych, kompleksowych rozwiązań w zakresie żywienia w chorobie. 

Nutricia Medyczna jest częścią Grupy Danone. Oferuje ponad 200 najwyższej jakości produktów przeznaczonych zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Specjalizuje się w żywieniu dedykowanym różnym grupom pacjentów np. pacjentom onkologicznym czy neurologicznym, posiada również bogate doświadczenie w leczeniu żywieniowym chorób metabolicznych i rzadkich. 

Nutricia Medyczna od lat współpracuje z lekarzami, pielęgniarkami i farmaceutami z całej Polski poznając ich potrzeby, a przede wszystkim potrzeby ich podopiecznych. Dzięki temu może na te potrzeby nieustannie odpowiadać, poprzez dostarczanie najwyższej jakości produktów i serwisu oraz szerokiego zakresu działań edukacyjnych.

 

 

Czym się zajmujemy?Żywienie medyczne to innowacyjne produkty stworzone dla pacjentów, którzy z powodu choroby i towarzyszących jej problemów nie są w stanie przyjąć z tradycyjnym pożywieniem wystarczającej ilości energii oraz składników odżywczych: białka, węglowodanów, tłuszczów, witamin i minerałów. 

Istotą produktów stosowanych w żywieniu medycznym jest unikatowa kompozycja wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Odtworzenie i dostarczenie tej kompozycji pacjentowi byłoby trudne lub niemożliwe przy zastosowaniu tradycyjnego żywienia. Dlatego Nutricia Medyczna od lat współpracuje ze specjalistami w dziedzinie medycyny, dostarczając produkty i systemy ich podaży, aby przez interwencję żywieniową osiągać większą skuteczność kliniczną w procesie leczenia. 

Produkty do żywienia medycznego wpływają pozytywnie na stan odżywienia pacjenta. Stosuje się je dla poprawy lub utrzymania stanu odżywienia albo/i prawidłowego rozwoju, poprawy rokowania i przyśpieszenia wyleczenia i/lub w celu umożliwienia stosowania innych metod leczenia. 

Żywienie medyczne jest nieodłącznym elementem skutecznego leczenia i ma wpływ: 

  • na redukcję występowania powikłań, szczególnie infekcji,
  • zwiększenie skuteczności stosowanej terapii,
  • na skrócenie czasu pobytu w szpitalu,
  • poprawę jakości życia pacjenta.


Więcej informacji o żywieniu medycznym pod numerem
Serwisu Konsumenckiego Nutricii Medycznej:


 

22 55 00 155

(od poniedziałku do piątku, od 9 do 17)
Koszt rozmowy jak za połączenie na telefony stacjonarne wg taryfy operatora.


Masz pytanie? Napisz do nas na serwis@nutriciamedyczna.pl

Youtube
Kup teraz
Blog

Nutridrink, Nutridrink Yoghurt Style, Nutridrink Protein, Nutridrink Juice Style, Nutridrink Multi Fibre, Cubitan, Diasip, Souvenaid, Nutilis Clear –dietetyczne środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego. Preparaty Nutridrink: Do postępowania dietetycznego w przypadku niedożywienia związanego z chorobą. Diasip: Do postępowania dietetycznego w niedożywieniu związanym z chorobą u pacjentów z cukrzycą i hiperglikemią. Cubitan: Do postępowania dietetycznego u pacjentów z trudno gojącymi się ranami. Nutilis Clear: dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do stosowania w dysfagii. Forticare -dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w zaburzeniach stanu odżywiania spowodowanych chorobą nowotworową. Calogen: dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w chorobach wymagających wysokiej podaży energii. Souvenaid dietetyczny środk spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego wykorzystywanym w terapii żywieniowej pacjentów ze wczesnymi objawami choroby Alzheimera. Producent N.V. Nutricia PRkam/9/01/2017Stosować pod nadzorem lekarza.

Polityka prywatności