Jak stosować


Poniższe wskazówki dotyczą stosowania preparatów Cubitan, Nutridrink Juice oraz Nutridrink.


Cubitan stosować od 1-3 dziennie u pacjentów po udarze i odleżynami podczas okresu rekonwalescencji. Jedna butelka dostarcza 248 kcal i 18g białka

Cubitan może być stosowany jako uzupełnienie diety, pomiędzy posiłkami.

Nutridrink 125 ml można stosować jako uzupełnienie diety od 1-3 butelek dziennie u pacjentów z chorobą Alzheimera. Jedna butelka (125 ml) dostarcza 300 kcal i 12g białka.

Nutridrink 125 ml może być stosowany jako uzupełnienie diety, pomiędzy posiłkami lub jako jedyne źródło pożywienia.

Nutridrink Juice style stosować od 1-3 dziennie u pacjentów z chorobą Parkinsona w zależności od terapii preparatami Lewodopy. Jedna butelka dostarcza 300 kcal i 8g białka

Nutridrink Juice style może być stosowany jako uzupełnienie diety, pomiędzy posiłkami lub jako jedyne źródło pożywienia.

Cubitan, Nutridrink Juice style i Nutridrink 125 ml można dodawać do potraw, by zwiększyć ich wartość odżywczą.

Sposób użycia: produkt gotowy do spożycia, przeznaczony do picia. Najlepiej podawać schłodzony. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Pić powoli, 1 butelkę przez ok. 30 minut.

Przechowywanie: przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Po pierwszym otwarciu opakowania produkt przechowywać w lodówce, w zamkniętej butelce, nie dłużej niż 24 godziny.

Informacje dla pacjentów neurologicznych


Informacje dla pacjentów onkologicznych


Więcej informacji o żywieniu medycznym pod numerem
Serwisu Konsumenckiego Nutricii Medycznej:


 

22 55 00 155

(od poniedziałku do piątku, od 9 do 17)
Koszt rozmowy jak za połączenie na telefony stacjonarne wg taryfy operatora.


Masz pytanie? Napisz do nas na serwis@nutriciamedyczna.pl

Youtube
Kup teraz
Blog

Nutridrink, Nutridrink Yoghurt Style, Nutridrink Protein, Nutridrink Juice Style, Nutridrink Multi Fibre, Cubitan, Diasip, Souvenaid, Nutilis Clear –dietetyczne środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego. Preparaty Nutridrink: Do postępowania dietetycznego w przypadku niedożywienia związanego z chorobą. Diasip: Do postępowania dietetycznego w niedożywieniu związanym z chorobą u pacjentów z cukrzycą i hiperglikemią. Cubitan: Do postępowania dietetycznego u pacjentów z trudno gojącymi się ranami. Nutilis Clear: dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do stosowania w dysfagii. Forticare -dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w zaburzeniach stanu odżywiania spowodowanych chorobą nowotworową. Calogen: dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w chorobach wymagających wysokiej podaży energii. Souvenaid dietetyczny środk spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego wykorzystywanym w terapii żywieniowej pacjentów ze wczesnymi objawami choroby Alzheimera. Producent N.V. Nutricia PRkam/9/01/2017Stosować pod nadzorem lekarza.

Polityka prywatności