Dla kogo przeznaczone jest
żywienie medyczne?


Pacjenci z chorobą
onkologiczną

Dieta w chorobie nowotworowej powinna uwzględniać zwiększone zapotrzebowanie organizmu na białko i energię. Należy pamiętać również o innych składnikach odżywczych tak, aby dieta zaopatrywała zwiększone zapotrzebowanie także na te składniki.

Żywienie medyczne w onkologii Preparat odżywczy dla pacjenta onkologicznego

Dowiedz się więcej na serwisie dedykowanym chorym onkologicznie.

 

www.nutriciaoncology.pl

Pacjenci z chorobą <br/>onkologiczną

Pacjenci z chorobami
neurologicznymi
przewlekle chorzy

Osoby cierpiące na choroby neurologiczne borykają się często z problemami związanymi z jedzeniem takimi jak brak apetytu, problemy z przełykaniem czy zaburzenia smaku. Ich dieta powinna skupiać się na zabezpieczeniu odpowiednich potrzeb żywieniowych – różnych w zależności od choroby.

Żywienie medyczne w neurologii Preparat odżywczy dla pacjenta neurologicznego

Szczegółowe informacje na temat żywienia pacjentów neurologicznych znajdziesz na:

 

www.nutridrink.pl 
www.cubitan.pl 
www.nutilis.pl
www.souvenaid.pl

Pacjenci z chorobami <br/>neurologicznymi <br/>przewlekle chorzy

Chore dzieci

Chore dzieci wymagają odpowiedniego żywienia, które zapewnia im prawidłowe funkcjonowanie i przyspiesza proces powrotu do zdrowia. Właśnie dlatego tak ważne jest, żeby w tym czasie dziecko otrzymywało wszystko, czego potrzebuje jego organizm.

Żywienie medyczne chorych dzieci Preparat odżywczy dla dzieci

Szczegółowe informacje na temat żywienia chorych dzieci znajdziesz na:

 

www.nutrikid.pl

Chore dzieci

Więcej informacji o żywieniu medycznym pod numerem
Serwisu Konsumenckiego Nutricii Medycznej:


 

22 55 00 155

(od poniedziałku do piątku, od 9 do 17)
Koszt rozmowy jak za połączenie na telefony stacjonarne wg taryfy operatora.


Masz pytanie? Napisz do nas na serwis@nutriciamedyczna.pl

Youtube
Kup teraz
Blog

Nutridrink, Nutridrink Yoghurt Style, Nutridrink Protein, Nutridrink Juice Style, Nutridrink Multi Fibre, Cubitan, Diasip, Souvenaid, Nutilis Clear –dietetyczne środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego. Preparaty Nutridrink: Do postępowania dietetycznego w przypadku niedożywienia związanego z chorobą. Diasip: Do postępowania dietetycznego w niedożywieniu związanym z chorobą u pacjentów z cukrzycą i hiperglikemią. Cubitan: Do postępowania dietetycznego u pacjentów z trudno gojącymi się ranami. Nutilis Clear: dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do stosowania w dysfagii. Forticare -dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w zaburzeniach stanu odżywiania spowodowanych chorobą nowotworową. Calogen: dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w chorobach wymagających wysokiej podaży energii. Souvenaid dietetyczny środk spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego wykorzystywanym w terapii żywieniowej pacjentów ze wczesnymi objawami choroby Alzheimera. Producent N.V. Nutricia PRkam/9/01/2017Stosować pod nadzorem lekarza.

Polityka prywatności