Zajmując się od wielu lat żywieniem medycznym, firma Nutricia rozumie jak ważne dla pacjentów chorujących na nowotwory jest prawidłowe odżywianie. Czas terapii stosowanej w walce z chorobą może być wyczerpujący dla organizmu. Żywienie medyczne wprowadzone do codziennego jadłospisu, pomaga w dostarczeniu energii i składników odżywczych.

W celu ułatwienia pacjentom onkologicznym komponowania diety, która dostosowana jest do ich potrzeb firma Nutricia oferuje pacjentom chorującym na nowotwory możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji z wykwalifikowanym Dietetykiem w postaci porad telefonicznych.

Celem umówienia się na poradę należy skontaktować się z Serwisem Konsumenckim firmy Nutricia dzwoniąc pod numer:

(22) 55 00 155*
lub
wypełnić formularz zapisu na teleporadę na stronie kontakt
Zapisz się na teleporadę >

ZAPYTAJ LEKARZA PROWADZĄCEGO, CZY NUTRIDRINK PROTEIN JEST ODPOWIEDNI DLA CIEBIE.

Usługa jest realizowana przez przez dietetyków współpracujących z firmą Nutricia, w oparciu o ich ekspertyzę i doświadczenie w stosowaniu produktów Nutricia. PROSIMY O ZAPISY TYLKO PACJENTÓW ONKOLOGICZNYCH Z PROBLEMAMI ŻYWIENIOWYMI.

Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego należy stosować pod nadzorem lekarza.

*Ilość konsultacji jest ograniczona, pacjenci są zapisywani na konsultację zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Dietetycy nie przygotowują jadłospisów dla pacjentów. Serwis Konsumencki, tel.: 22 55 00 155, e-mail: serwis@nutriciamedyczna.pl. (Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora. Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 09.00-17.00).

tele-porady, tele, teleporadą, teleporad, teleporady

Ulotka dla pacjenta "Rekomendacje i Teleporada" REGULAMIN - Tele-porady z dietetykiem dla pacjentów onkologicznych od firmy NUTRICIA